SOL8 - ROGLA

07.10.2017

Na več kot 1000 metrih višine smo ponovno preživeli čudovit dan, vendar z malo nižjimi jesenskimi temperaturami, ki pa nas nikakor niso ustavile.

Zanimiv teren, prelepo rastje, klanci… vse je bilo popolno, le še kakšna goba bi se morala najti. Vse to je poskrbelo za odlične rezultate članov našega kluba. Znova nekaj prvih mest, in sicer v kategoriji MŽ10 ponovno prvi Jan Cokan, trojna zmaga v M12, prvi Tilen Zupan, drugi Nejc Turk in tretji Luka Seljak, v M16 je spet vse premagal Domen Kavčič. V starejših kategorijah sta si na zmagovalnem odru v M21B družbo delala Borut Seljak ter Franc Malus, med dekleti v Ž21B pa Romana Zupan, Alenka Vuga Seljak in Petra Paradiž. Med mlajšimi dekleti je za veselje poskrbela v Ž12 Vita Malus, v Ž14 še ena trojna zmaga Tine Kern, Nike Ravnikar ter Katje Babič in še v elitni kategoriji drugo mesto za Polono Jezeršek.