KORISTNE informacije

TEKMOVANJA

Informacije povezane s tekmovanji pod okriljem Slovenske orientacijske zveze in prijava na tekmovanja.

PRAVILA IN STANDARDI

Pregled mednarodnih pravil.

VADBA

Koristne informacije in priročniki za vadbo tehnik orientacijskega teka.

Klubska oprema

Ker v klubu vzpodbujamo nastope in uporabo klubske opreme, je vsakemu članu na voljo klubska majica namenjena treningom. Tekmovalna oprema pa je na voljo proti plačilu in je narejena iz visoko kvalitetnih in trpežnih materialov primernih za orientacijski tek. Spodaj si lahko ogledate modele in približno ceno opreme.

ceniki
Anchor 1
OBRAZCI IN SOGLASJA

Delo z mladimi nam je v veliko veselje. Da bo naš program še bogatejši, nas lahko tudi podprete in nam namenite del svoje dohodnine. To lahko storite tako, da izpolnete obrazec na tej povezavi (qr koda – glej v priponki) ali na spletni strani https://www.olympic.si/podarim. Namenite nam lahko od 0,1 % do 1 % odmerjene dohodnine. Dohodnino lahko namenite več različnim klubom in društvom, skupno pa ne več kot 1 %. Kdor ne poda izjave, komu bo namenil 1 % odmerjene dohodnine, ta odstotek odmerjene dohodnine ostane državi.

Davčna številka Orientacijskega kluba Komenda je 26432587. HVALA!

TEKMOVALCI