SOL4 - PRENJE

07.05.2017

Otroci in odrasli, ki so se med vikendom (5.5.-7.5.2017) udeležili tečaja orientacije, so svoje novo pridobljeno znanje lahko preizkusili na četrti tekmi Slovenske orientacijske lige, ki je bila tokrat zaupana našemu klubu.

Na tekmi na bližnjih Prenjah so imeli priložnost srečati najboljše slovenske orientaciste in nekatere tuje udeležence, ki se vedno radi vračajo na naša tekmovanja, kjer jih poleg odličnih prog in lepe narave na cilju vedno pričakajo mikavne slaščice, ki jih pripravijo starši naših mladincev in otrok.

Udeležba na tekmovanju je bila navkljub deževni vremenski napovedi odlična. Slaba napoved se ni uresničila in na koncu je v cilju vse tekmovalce pričakalo toplo pomladno sonce. Dan je bil popoln.