sol3 - zalog pri cerkljah

15.04.2018

V nedeljo, 15. 4. 2018 je Orientacijski klub Komenda organiziral tekmovanje SOL 3 v Zalogu pri Cerkljah, ki se ga je udeležilo več kot 200 tekmovalcev. Med njimi je bilo tudi veliko predšolskih in šolskih otrok, mladih in starejših, ki so se z orientacijo srečali prvič. Vzdušje je bilo odlično. Na zmagovalni oder je stopilo kar 23 naših tekmovalcev. Še enkrat čestitamo zmagovalcem in se zahvaljujemo vsem udeležencem.

Kot organizator tekmovanja smo zelo zadovoljni saj je bilo videti številne vesele obraze udeležencev in slišati smeh ter vriskanje otrok. Si lahko kot starši in klub želimo še več? Cilj je bil izpolnjen.